הזמנת מקום
להזמנת מקום
קייטרינג בשרי בירושלים

קייטרינג בשרי בירושלים

כל קייטרינג בשרי בירושלים מבוסס על המנות הטובות והמוכרות לכולנו כמו קבבים, כנפיים, סטייקים, צלי בקר, מוקפץ וכדומה. מנות אלה קיימות כמעט בכל חתונה או אירוע. בקייטרינג לא תמצאו מנות מורכבות ומסובכות כפי שתמצאו במסעדות בשל הצורך להגיש כמות גדולה של מנות בפרק זמן קצר, אך אם ברצונכם בכל זאת לשדרג את הקייטרינג הסטנדרטי תוכלו לעשות זאת על ידי הזמנות קייטרינג המבוסס על מאכלים ביתיים. מסעדות ביתיות כמו יפהל'ה מציעות מגוון מנות בשריות בטעם של בית אותן תוכלו להביא כקייטרינג לחתונה, חינה, בר מצווה או כל אירוע שמחה אחר.

 יפהל'ה – קייטרינג בשרי בירושלים

אם תרצו או לא תרצו, הקייטרינג הוא אחד הדברים הכי חשובים באירוע שלכם אם לא החשוב שבהם. אמנם האורחים הגיעו כדי לשמוח בשמחתכם, לראות אתכם רוקדים ונהנים ולהיות נוכחים ברגע מרגש בחייכם – אך היו בטוחים שלא פחות חשוב להם לאכול כראוי. במידה והאוכל לא יהיה טעים האורחים לא ייהנו מן האירוע ובמידה והאוכל יפתיע אותם לטובה תזכו לתשבחות ומילים חמות בסוף היום.

 על מנת לספק את תאבונם של האורחים תוכלו לפנות אל "יפהל'ה – אוכל של סבתא". מדובר במסעדה ירושלמית אותנטית המוכרת לטובה לכל חובב בשר המתגורר באיזור. בכל מנה מושקעת מחשבה ואהבה רבה כך שאת התוצאות תוכלו להרגיש בכל טעימה.

 יוצאים מהאירוע שבעים ומרוצים

אירועים כמו חינה וחתונה הם אירועים של פעם בחיים. אירוע הפרישה או בר המצווה גם הם ימים שלא יחזרו. על מנת להבטיח כי ביום המיוחד שלכם אתם והאורחים תצאו שבעים ומרוצים – "יפהל'ה" ישמחו לפנק במנות טעימות וערבות לחך. כל המנות שלנו הינן כשרות ובהשגחת הרבנות של ירושלים. לבחירתכם מגוון מנות בשריות, דגים, מרקות ותוספות :

מוקפץ ירקות ועוף

כבד עוף

מוסקה

מפרום

גולש

קבב

קציצות בקר

דג סול

קציצות הודו

מרק קובה אדום

מרק שעועית ועדשים

סמבוסק

מאקלובה

מג'דרה

חומוס בהכנה ביתית

ועוד

קייטרינג בשרי בירושלים

טייק אוויי

במרכז תלפיות, במקום קצת נחבא אל הכלים, עומלת יפה צבג מעל סירים ופתיליות

בכדי להוציא מטעמים נהדרים וטריים לעובדי האיזור ולעוברי אורח אשר מחפשים אוכל ביתי ואותנטי,

אשר מזכיר את ניחוחות הילדות והבית של הסועדים.

לפרטים נוספים

עוד ב-יפהל’ה:

קייטרינג בירושלים

החיפוש אחר קייטרינג בירושלים הוא

מנת חלקם של כל האנשים המעוניינים לקיים אירוע.

הבסיס לאירוע טוב הוא אוכל טוב והבסיס(…)

קרא עוד

מסעדות בשריות בירושלים

מדוע מסעדות בשריות בירושלים הן כה פופולריות ?

התשובה היא פשוטה. אחד הדברים האהובים על

ישראלים, לפחות אלה שאינם צמחונים,(…)

קרא עוד