הזמנת מקום
להזמנת מקום
מסעדות בשריות בירושלים

מסעדות בשריות בירושלים

מדוע מסעדות בשריות בירושלים הן כה פופולריות ? התשובה היא פשוטה. אחד הדברים האהובים על ישראלים, לפחות אלה שאינם צמחונים, זה לאכול בשר. אוכל ישראלי מבוסס על בשר המגיע בשלל צורות, בין אם מדובר בבשר טחון הנמצא בחומוס או שווארמה בלאפה, שניצלים או קובה, קציצות או מפרום, וכמובן גולת הכותרת של הישראלים – על האש.

ישראלים רבים חושבים שזוהי הדרך הישראלית ביותר לאכול בשר, לשים אותו על האש וליהנות מן הטעמים העשירים של הבשר משולבים עם טעם עדין של פחמים ועשן. בכל חג ישראלי תמצאו בשר על השולחן והחג שמסמל אותנו כישראלים יותר מכל, יום העצמאות, הפך לחג המנגלים הלאומי. דבר זה מראה בצורה הכי ברורה את הקשר האדוק והאהבה בין הישראלים לבשר.

מסעדות בשריות בירושלים

האוכל הירושלמי הוא מיוחד במינו. כל ירושלמי יודע כי האוכל שלהם מעט שונה מזה המוגש בחיפה או בתל אביב. קשה להסביר מה כל כך מיוחד בו, משהו בשילוב בין השפע הרב שמציעים בכל מנה, השימוש בתבלינים מסוימים המשלבים בין הצד היהודי לצד הערבי של העיר, השימוש הייחודי בבשר ובשילובים שונים שלו (כמו לדוגמא במעורב הירושלמי המוכר) והאנרגיה הייחודית של ירושלים אשר נכנסת באוכל ומעניקה לו טעמים עשירים.

כל אדם יודע שירושלים תעניק לו חוויה קולינרית ייחודית. אחד מן המקומות שיעניקו לכם חוויה זו היא מסעדת יפהל'ה – אוכל של סבתא.

יפהל'ה – אוכל ביתי משודרג

למאכלים ביתיים יש קסם מיוחד, במיוחד כשמדובר באוכל ירושלמי ביתי. יפהל'ה פותחת את שעריה לקהל הישראלי המחפש לאכול טעמים שונים ומיוחדים במנות ביתיות ומוכרות. המתכונים הסודיים של יפהל'ה העוברים במשפחה במשך שנים ארוכות יחזירו אתכם לימים שהייתם ילדים קטנים והתמוגגתם על כל ביס מהאוכל של סבתא. נשמח לפנק אתכם במנות כמו:

מפרום

מרק קובה

דג מושט ברוטב

מולאים

כבד עוף

קורקבנים

צלי בקר

במיה

מג'דרה

ועוד

בנוסף אנו מציעים ללקוחותינו ארוחות עסקיות וניתן להזמין גם משלוחים או לקחת Take Away. פנו כעת אל יפהל'ה ותתפנקו על אוכל ביתי משודרג.

מסעדות בשריות בירושלים

טייק אוויי

במרכז תלפיות, במקום קצת נחבא אל הכלים, עומלת יפה צבג מעל סירים ופתיליות

בכדי להוציא מטעמים נהדרים וטריים לעובדי האיזור ולעוברי אורח אשר מחפשים אוכל ביתי ואותנטי,

אשר מזכיר את ניחוחות הילדות והבית של הסועדים.

לפרטים נוספים

עוד ב-יפהל’ה:

מסעדות בשריות כשרות בירושלים

לא מעט חובבי בשר מחפשים מסעדות בשריות

כשרות בירושלים.מסעדות אלה מציעות מגוון רחב

וטעים במיוחד של מנות בשריות וכשרות(…)

קרא עוד

כתבה מעיתון הארץ

המשפחתית של תלפיות

לחץ כאן לקריאה

המשפחתית של תלפיות חלק ב'

לחץ כאן לקריאה