הזמנת מקום
להזמנת מקום
אוכל מוכן לשבת בירושלים

אוכל מוכן לשבת בירושלים

מחפשים אוכל מוכן לשבת בירושלים ? אוכל שמקורו מן המטבח המזרחי ? יש לנו את הפתרון.
מרבית הישראלים אוהבים את המטבח המזרחי, אפילו אם הם לא בני העדה המזרחית. מגוון האוכל העשיר, שימוש נרחב בתבלינים אשר מעצימים את הטעם, מתכונים שעוברים מדור לדור ומושפעים ממדינות שונות – כל אלה הופכים את האוכל המזרחי למנת חלקם של ישראלים רבים מדי יום.

אוכל מזרחי הוא אחד המאפיינים המרכזיים של מדינת ישראל והינו פופולרי גם באירועים הדורשים קייטרינג. מסעדות מזרחיות רבות מציעות את מאכליהן לקהל הלקוחות כאשר ישנה הקפדה על טעם ביתי ואותנטי, כזה השומר מצד אחד על פשטות ומצד שני ממלא את הפה והקיבה בטעמים עשירים ומובחרים.

יפהל'ה – אוכל מוכן לשבת בירושלים

אם תכננתם שבת עבור משפחה ואורחים אתם מבינים שהדבר כרוך לפחות ביום אחד של בישולים. לא לכולנו יש את הזמן לכך, לא לכולנו יש את היכולת לכך ולא לכולנו יש את הרצון להתעסק בהאכלתם של 20 אנשים. מצד שני, אנחנו עדיין רוצים שהאורחים ייהנו מאוכל ביתי ולא אוכל רחוב או אוכל תעשייתי. עבור מקרים אלה בדיוק קמו מסעדות כמו יפהל'ה, אשר בנוסף לאירוח לקוחות בשטח המסעדה מאפשרים גם לקנות אוכל לארוחת השבת. טעמו של האוכל ירגיש בדיוק כמו בהכנה הביתית כך שתוכלו להתגאות בפני האורחים כי אתם הכנתם את האוכל. רק אל תשכחו להכין תשובה למקרה שישאלו אתכם מה המתכון..

אוכל יפה של יפהל'ה

לאוכל של יפהל'ה יש יופי פנימי וחיצוני כאחד. השימוש בחומרי גלם מובחרים וטריים גורם לכל מנה להיראות במיטבה ויחד עם המתכונים המיוחדים שלנו מתקבל גם טעם עשיר ומפנק. האהבה של יפהל'ה לאוכל ולאנשים מורגשת בכל טעימה ובכל מנה, אהבה אשר נכנסת למעמקי המנה ובאה לידי ביטוי בכל הזמנה.
אוכל אשר נעשה באהבה מעלה חיוך על פניהם של כל הטועמים, צפו להכרות תודה ותשבחות מן הנוכחים.
יפהל'ה מזמינים אתכם להגיע אל המסעדה הנמצאת ביד חרוצים בירושלים, לטעום את המנות ולבחור איך לפנק את האורחים. פנו אלינו כעת ונשמח לבשל לכם ארוחה מהאגדות.

אוכל מוכן לשבת בירושלים

טייק אוויי

במרכז תלפיות, במקום קצת נחבא אל הכלים, עומלת יפה צבג מעל סירים ופתיליות

בכדי להוציא מטעמים נהדרים וטריים לעובדי האיזור ולעוברי אורח אשר מחפשים אוכל ביתי ואותנטי,

אשר מזכיר את ניחוחות הילדות והבית של הסועדים.

לפרטים נוספים

עוד ב-יפהל’ה:

מסעדות מומלצות בירושלים

לכל ירושלמי יש רשימת מסעדות מומלצות בירושלים.

חלקן בשריות, חלקן חלביות, חלקן אולי אפילו צמחוניות.

מגוון הטעמים העשיר שיש בירושלים (…)

קרא עוד

קייטרינג בשרי בירושלים

כל קייטרינג בשרי בירושלים מבוסס על המנות

הטובות והמוכרות לכולנו כמו קבבים,כנפיים

 סטייקים, צלי בקר, מוקפץ וכדומה. מנות אלה(…)

קרא עוד